Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc zamrzne po 10-15min používania na 2-3sec a vypne sa a nanovo sa zapne.

Zdravím.
Mám taky problem že ked zapnem počitač beži 10-15min, zrazu zamrzne na 2-3sec a naskočí čierna obrazov ako ho totalne vypne bez žiadneho klasickeho vypánania potom sa nanovo zapína.nieje to vzdy pravidelne,niekedy bezi viac niekedy menej a niekedy to nespravi vobec.po tom zapnutí počitač už beží bez problemov bez žiadneho lagu či reštartu je to len po prvom zapnutí v ten deň. robí to aj ked sa na počitači nič nerobi, nemusí byť v zátaži. žiadne prehrievanie sa nedeje.
rad by som to vyriešil lebo idem preskladavať pc do novej bedne a vymeniť vodne chaldenie. či dokupiť aj nový zdroj/ram/procesor podla toho čo to robí.
existuje niaky program na zachytavanie niakych takých chyb vo windovse aby som vam vedel niak povedať viac čo to robí?

CPU:
Intel Core i7-6800K
GPU:
ASUS ROG STRIX GAMING GTX1080 Advanced Edition DirectCU III 8GB
CASE:
Cooler Master Cosmos SE W
MOTHERBOARD:
MSI X99A SLI PLUS
RAM:
Kingston 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 HyperX Predator Series
CPU COLLER:
Cooler Master MasterLiquid Pre 240
PSU:
Zalman ZM850-EBT
HDD:
WD Blue 1000GB 64MB cache
SSD:
Kingston SSDNow KC400 256GB 7mm
MONITOR 1:
Benq XL2430T 24´ 144hz
MONITOR 2:
Benq XL2411z 24´ 144hz
MOUSE:
FinalMouse Clasic ergo 2
MOUSE PAD:
Zowie g-sr
KEYBOARD:
Hyperx Alloy FPS BLUE
HEADSET:
HyperX Cloud Revolver S

Vyskusam najskor ten zdroj vymenit. Zdroj sa da vratit do 14dni pri nakupe cez internet takze prinajhorsom ho vratim. Len chcem sa spytat na kompatibilitu ostatnych dielov zo "starou" zostavou.

Zdroj: https://www.alza.sk/evga-supernova-650-g3-d46... bude stacit 650w? Bolo mi povedane ze je zbytocne velky ten 850w

Skrina: https://www.alza.sk/be-quiet-dark-base-pro-90... skrina by mala byt dost velka asi na vsetko.

Nove chladebie: https://www.alza.sk/nzxt-kraken-x62-d4614387.htm

M.2 disk: https://www.alza.sk/samsung-960-evo-250gb-d45...
Bude to kompatibilne? dakujem :)