Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD celou dobu pomoc

Dobry vecer celou dobu mi vyskakuje bsod.Vyzkousel jsem ruzne typy pres command promt,registry cleaner a nic nepomohlo stale po urcite dobe mi bsod vyskoci?Vubec nevim co mam udelat?zzZkmousel jsem ruzne typy z internetu nic nepomaha?vypis z who crashed Crash dump directory: C:\WINDOWS\Minid

Crash dumps are enabled on your computer.

On Thu 23.11.2017 19:47:06 your computer crashed
crash dump file: C:\WINDOWS\memory.dmp
This was probably caused by the following module: Unknown (0xFFFFC680006F56D8)
Bugcheck code: 0x50 (0xFFFFC680006F56D8, 0x0, 0xFFFFF8024E0F9E7A, 0x2)
Error: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
Bug check description: This indicates that invalid system memory has been referenced.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error.
Google query: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

On Thu 23.11.2017 19:39:02 your computer crashed
crash dump file: C:\WINDOWS\Minidump\112317-9000-01.dmp
This was probably caused by the following module: ntoskrnl.exe (nt+0x1640E0)
Bugcheck code: 0x50 (0xFFFF8B80006F56D8, 0x0, 0xFFFFF802FB76DE7A, 0x2)
Error: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
file path: C:\WINDOWS\system32\ntoskrnl.exe
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: NT Kernel & System
Bug check description: This indicates that invalid system memory has been referenced.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
The crash took place in the Windows kernel. Possibly this problem is caused by another driver that cannot be identified at this time.

memtestem bych začal taky (nepíšeš čím jsi dělal kontrolu).
další možnosti:
https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/drivers/debugger/bug-check-0x50--page-fault-in-nonpaged-area
čili zkusil bych nirsoft bsod viewer, jestli ve sloupci "caused by driver" neoznačí i jinou příčinu než ntoskrnl.exe

registry cleaner

záleží co je to přesně za kriplnástroj.
taky záleží, jak se tam ty windows vzaly.
jestli to dělá hned od začátku, je to jasné - samodomo instalatéřina.