Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý Notebook

Dobrý den, poslední dobou se notebook seká a nejdou na něm zahrát ani žádná 3D bez toho, aby se nesekala.
Opravdu nevím co s tim.

Jedná se o Fujitsu Lifebook S Series, model S7210
Procesor - Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7500 @ 2.20GHz
Ram - 2GB
Mobile Intel(R) 965 Chipset Family

My také ne, ale kdy se to stalo? Jestli třeba před měsícem bys tenhle dotaz nenapsal, nebo posleních 5 let pozoruješ zpomalování. Už je to dědeček a dnešní prohlížení webu by bylo dýchavičné (i s blokátory reklam a smetí) a průměrné 3D hry na tom nešly hrát obstojně ani v době uvedení.

Doporučuji sběrný dvůr, pokud není zbytí (a třeba má mizerné zrak(rozlišení), baterku po mrtvici, polámané kosti (šasi a klávesy). Pokud ne, tak odtučňovací kůru - vhodná linuxová distribuce s vhodným okenním manažerem a dobrými drivery grafiky, prohlížečem, co nežere giga na tab se na tom prohlížet webu bude moci.