Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabší "herný" notebook

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či by ste mi neporadili nejaký "herný" notebook do 500€. Bolo by dobré ak by sa ten notebook nachádzal na nay.sk alebo alza.sk. Notebook budem používať na nejakú bežnú prácu, občas nejaké csgo (na low-medium detaily). Hľadal som nejaké avšak veľmi sa v tom nevyznám. Ďakujem za pomoc.

Prepocital jsem 500E a je to 12.400Kc.

Za tuto cenu zadny slabsi herni notebook neexistuje.

Jako slabsi herni notebook se oznacuje notas s HQ procesorem a grafikou GTX1050 s cenou pres 20.000Kc.
Pak jsou silnejsi herni notebooky s opet HQ procesorem a grafikama GTX1060-1080 s cenou od 35.000Kc az priblizne k 100.000Kc.

Pro tebe zustava jedinna moznost a to notebook s grafikou GeForce MX150 na low detaily hrani, ale i tam vidim nejnizsi cenu 15.000Kc

https://www.czc.cz/acer-aspire-5-a515-51g-37nx-cerna/224743/produkt

(Pocitam, ze ho najdes i na Alze.)