Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se nějak poznat nový a použity iPhone?

Dneska jsem si v Black friday akci na Alze koupil iPhone 7 32gb za 13.900,-. Normálně stojí kolem 16.000 a tato cena se objevuje i u ostatních velkých eshopu..

A já si říkám, co za takovou slevou stojí? Opravdu se Alza na Black friday rozhodla nabídnout zákazníkům skoro o 2000,- levnější telefon a nebo je v tom nějaký háček?

U nabídky nebyl označení, jestli se akce týká použitého, nebo nového telefonu a já mám trošku strach, jestli se Alza touhle cestou prostě jen chytré nezbavila již použitých iPhonu, které se jí jinak jen těžko daří prodat..

Dá se nejak poznat, že se jedná o nové zakoupený iphone?

Tak tam zítra zavolej a zeptej se. Ale ptej se přímo na svoji objednávku, ať nedojde k nějakému omylu. Jinak Alza má na něco přes BF super ceny, např. Xiaomi Redmi 4X, Honor 8 a myslím, že i některé iPhone má teď hodně levně. Pokud jsou hned po naskladnění vyprodané, tak asi mají hodně dobrou cenu.