Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni pocitac pro nenarocneho hrace

ahoj ,
PS4 mě trochu nasralo a tak bych chtěl pořídit nějaké PC ,

Chtěl bych si na tom občas zahrát současné hry ale vím že nepotřebuji vše hrát na max detajly ani ve FullHD ani 60fps...

Prostě jen at to běží plynule když povypínám efekty a stíny a tak třeba... nemám nároky na uložiště dokažu žít i s 320gb,

Může mi prosím někdo něco doporučit?

děkuji

jo jasne chapu... k tomu seznamu co si dal... je to uz komplet ? jako vse co potrebuji? sitova karta? cd mechanika? a tak? proste tohle nakoupim a prijde mi domu pocitac kterej nekomu dam na doinstalovani win? a zapojim do nej monitor mys a klavesnici a budu zit? edit: ja aha koukal sem az ted na ten seznam... vsechno jasne

ok dekuji za potvzeni... delam Rc modely coz mi sezere penez dost a dost ale nebavi te se v tom porad dloubat a venku byt porad taky nemuzes... takze si rad zahraju hru ale rikam nejsem narocnej a nechci za to dat raketu... monitor najdu snad u taty v garazi nebo nekde pod schodama a klavesnici s mysi koupim v tesku :))

• Intel HD 630 je nahrani opravdu super (alespon na textové hry v CMD).
Stiifii
• Vem vyse sestavu od Sambilionk, lepsi, nebo stejne vykonou stejne nekoupis, hlave né ten vtip vyse na IGP..

[TiP] ~ XBOX ONE X, ktery je podstatne vykonejsi jak PS4 PRO a to i tisi, se da koupit okolo 13.000.
* Jestli hrajes na ovladaci, tak je je urcite vybornou alternativou, nekteré hry, jako Minicraft jde na XBOX@X hrat i na klavesnici a s mysi.

hele ja se konzole zbavuju... mel sem naposledy ps1 a skocil sem do ps4 a predstava ze zapnu a hraju se mi rozplynula... neustale updaty a aktualizace pokazdy kdyz to zapnu, a nejvic me vytaci placeny obsah, musim platit za to ze muzu hrat online , kdyz si ted zapnu driveclub tak mam min polovinu obsahu zamcenou a musis si ji zaplatit.... tuhle par zavodu za stovku tuhle par aut na stovku.. na co sem si kupoval hru za 1500, nesnasim to... chapu proc to delaj a proc mi to nema vadit ale me to vytaci na max... dnes vyjde hra a je to takovy lepsi demo... v kazde recenzi se objevi je tam spousta chyb a malo tohohle ale to vyresi aktualizace a mozna bude dlc ... granturismo byla posledni kapka.. 2roky to odkladaji a pak vydaji takovej krypl kde je polovina aut z kindervajicka.. radsi si koupim a budu mit hry treba v cestine a muzu hrat na mysi...