Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza slevy

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli budou ještě nejake velké vánoční slevy před vanocmi na alze. Predem dekuji.

Stoprocentne, pred vanoci budou slevy, po vanocich budou slevy, dokonce se zbozi da koupit i v dobe mezi slevami za stejnou cenu.

Je treba dobre chapat situaci a umet nakupovat:

Obdobi bez slev, zbozi AAA stoji 1000Kc.
Obdobi pred slevou, zbozi AAA stoji 1500Kc.
Obdobi slevy, zbozi AAA stoji 990Kc.
Obdobi po sleve, zbozi AAA nekdy zvedne cenu na obvyklych 1000Kc a nekdy chvilkove zpet na 1500Kc, nutno pohlidat.
Obdobi bez slev, zbozi AAA stoji 1000Kc.
.... (stale se situace opakuje)

Potřeboval bych si koupit nějaký notebook ve slěvě, jelikož je teď na alza black friday a do vánoc je ještě měsíc tak je to zbytečný kupovat notebook teď měsíc před vánocmí, tak proto se ptám jestli budou v prosinci ještě nějaké slevy na notebooky, nevíte přesné datum? A děkuji za odpověď

Vyckal bych opravdu tesne pred vanoci (od 22.12), muze to byt o par korun levnejsi, jinak myslim, ze v prubehu prosince budou opet normalni ceny. Dobre je nejprve vybrat notebook, ktery si chci koupit a potom prubezne kontrolovat ceny, aby byl zajemce v obraze a nekoupil v tom nejnevyhodnejsim obdobi pred slevou.