Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová GPU

Zdravím, jelikož je black friday, jsou slevy a už dlouho se rozhoduji, že si koupím nějakou novou GPU, tak jsem se rozhodl, že to teď objednám. Přemýšlel jsem nad GTX 1060 6GB, je to dobrá volba? Pokud ano, tak od jaké značky? Chtěl bych se vejít do 8 500 Kč, navrhujte kdyžtak i jiné gpu, předem díky.

Na tem GPU rozjedeš uplně všechny hry je to dobrá volba. Ale jelikož si neuvedl žádné jiné informace o tvém kompu. Tak nevím jak by to jelo s případně lepší/horším CPU. A je taky důležité na co to potřebuješ Gaming/do kanclu. A myslím si, že GTX 1050 je taky dobrá a levnější tu 1060 nijak nevyužiješ. Pokud to nechceš na streamovaní ... atd.