Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myš s podsvícením

Ahoj potřeboval bych poradit s výběrem nové myši s podsvícením které by šlo libovolně nastavit.

Myš A4Tech Bloody N50 Neon by byla ideální ale libovolné nastavení barvy podsvícení nepodporuje.

Existuje tedy myš která to podporuje?

to evolveo sice bude blikat nebo svítit libovolnou barvou, ale možná jsi zapomněl na to, že to má i myšovat.
a to sračka od evolveo nebude.

když už máš ten pouťový vkus, nechceš si radši udělat barevné podsvícení stolu? je to taky k ničemu a škoda času, ale nemusíš kvůli tomu vybírat myši šmejdských výrobců.

Jasně že vím že to má myšovat.
Ovšem že Evolveo je nejhoršní značka co se týče zdrojů ,ale myši nejsou až tak šmejdský kvality.
Je to asi 1 rok co si kámoš koupil nějakou herní Evolveo myš a je s ní spokojen.Taky jsem měl možnost ji vyzkoušet a byla slušná a držela dobře v ruce.
Bude mi stačit že bude snímat pohyb bez chyb a že půjde nabíjet přes usb a bude klid od alkalickejch baterek.

evolveo je mrdka úplně ve všem, co dováží od noname výrobců z číny.
přitom když se dívám na tvar té myši cos tu dával odkaz a odmyslím si přihlouplý herní název, mohla by se držet docela dobře. jenže je to evolveo: bude úplně naprd kolečko, budou divná tlačítka a po roce jedno odejde - to se ten krám už nevyplatí.

edit: co tu dává sam odkaz je na můj vkus trochu úchylné, ale potřeboval bych to zkusit, jak to padne do ruky.
stejnou bonus podložku mi dali k tomu myšovi logitech a mručím si.

A4Tech si dělá i svůj soft atd co za něco stojíi i když nemusí každýmu padnout do ruky,na materiálech osazení nijak nešetří (v rámci ceny) z levnejch lepší volba není,pokud chceš testovat a srovnávat s něčím za dvě kila tak směle do toho.Jinak nevím co chceš hore píšeš něco o světýlkách a teď postneš tuhle,to si kup rovnou nejlevnější bezdrát Logitech kterej ti bude fungovat jak má a 1x baterie drží půl roku.....