Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení routeru ASUS RT AC51U

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s konfigurací routeru (model v nadpisu).
WiFi je nestabilní (po chvilkách vypadává) a v nastavení na IP adrese LAN (router.asus.com) mi píše chybu, že Adresa IP sítě WAN není externí adresa IP. Služby s externí adresou IP nefungují. Co s tím?

Vyřešeno. Na všechny otázky jsi dostal naprosto přesnou a vyčerpávající odpověď.

P.S.: Mazat privátní IP adresy jsi opravdu nemusel. :-D (zřejmě ani netušíš o čem je řeč)

edit: a co máš udělat - to přece záleží na tobě, jak si to vyřešíš. Tady není mateřská školka, pokud něčemu konkrétnímu nerozumíš a nejsi schopen si to vygooglit, tak se musíš zeptat a ne čumět jako ichtyl.

WiFi je nestabilní (po chvilkách vypadává)

celkem nový, napájením to snad není.
máš napsat jestli se k němu připojuješ drátem nebo wifim.
ve druhém případě si máš zkotrolovat zarušení od sousedů. a taky se na tom podepisují čínské ovladače androidích krámů.

ale u zamalovávačů lan adres bývá všechno těžké.