Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google tabulka - automaticke zobrazeni vysledku z jineho listu

Ahoj vsem, chtel bych poprosit o radu. Minimalne prosim odkazat na prislusnou funkci a zkusim se tim prokousat.

- List "objednavky" obsahuje radu tabulek k vyplneni.
- v pripade, ze je tabulka vyplnena, potrebuji jeji soucet (idealne cely radek se souctem) automaticky zobrazit na list "vysledky"

- list "vysledky" je v tuto chvily pouze ilustrativni - je vyplnen manualne

Je to vubec mozne zautomatizovat?

odkaz na testovaci tabulku zde:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1otvXDLyjis2oEstPzk4GtVPUC0h0a-MDXnb8NgzPlgE/edit#gid=464725549

Predem diky za reakce
Tomas

Ahoj, ja bych spis ptreboval automaticky zobrazit cely radek v pripade, ze je v listu "objednavky" vyplneny.
Laicky bych si to predstavoval tak, ze pokud bude bunka ve sloupci A vyplnena (nebude prazdna), automaticky se prenese cely radek na list "vysledky"
Je to proveditelne?

na listu "vysledky!" chci mit pouze automaticky vygenerovany prehled souctu jednotlivych tabulek z "objednavky!" podobne, jako ilustruji ve "vylsledky!" na radcich 4,5,6,
Tabulek v objednavce budou desitky a pro prehlednost chci mit na jinem listu automaticky zobrazene pouze soucty.

(ten prvni radek "celkem" je v listu "vysledky!" navic - neni podstatny)

jeste to skusim takto:
Ve chvily, kdy bude vyplnena tabulka v listu "objednavky!" automaticky pribude v listu "vysledky" dalsi radek se souctem teto vyplnene tabulky.
Jak jsem psal, podminka ke zkopirovani radku se souctem by mohla byt (bunka ve sloupci A neni prazdna = zkopiruji cely radek na list "vysledky!").
Ale nevim, jestli to tak funguje :-)

Vytvoríš si kontingenčnú tabuľku (pribudne nový list) - dáta sa budú brať z listu objednavky, kde zadáš rozsah buniek, riadky stlpce, hodnoty....
Nemám chuť sa s tým "babrať", narýchlo som si to skúsil s pár údajmi z Tvojho vzorového príkladu a funguje to.