Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W10 Modrý Smile, restart, následně se nelze prihlasit

Dob­rý ve­čer.
Na no­te­boo­ku Le­no­vo Z580 s Win10 64 jsem ně­co ren­de­ro­va­la v rhi­nu když se ná­h­le uká­za­la mod­rá ob­ra­zov­ka se smut­ným smaj­lem s tím, že se zde vy­sky­tl pro­blém a že se no­te­book re­star­tu­je. Ne­stih­la jsem to po­řád­ně pře­číst, ale po­kud si to dob­ře pa­ma­tu­ji, ten pro­blém měl být s gra­fic­kou kar­tou.
Če­ka­la jsem, až se Te­da re­star­tu­je, ale už jsem se ne­moh­la při­hlá­sit. Tře­ba se mi na­čet­la při­hla­šo­va­cí plo­cha, jen­že bez po­le na hes­lo. A teď tře­ba i jen čer­ná ob­ra­zov­ka s kur­zo­rem. Pri star­tu pak kon­t­ro­la a opra­va dis­ku, kte­rá ale stej­ně kon­čí tou čer­nou ob­ra­zov­kou.

Da­ta jsem si ne­za­lo­ho­va­la, pro­to­že jsem po­dob­né pro­blémy vždy ře­ši­la pre­ta­hem přes Ubun­tu, což zrov­na teď bo­hu­žel ne­mu­zu zku­sit.
Moc dě­ku­ji za kaž­dou ra­du.

pre intel grafiku treba prepnúť rhino na software OpenGL renderer/hw OpenGL renderer na intel HD4xxx grafikách nefunguje optimálne a oficiálne ani nieje doporučované to používať/,inak sa nevyhneš opakovaným problémom so stabilitou programu a doporučené je upgrade na rhino 5 SR11....