Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vymletá hlavička šroubku + vrácení zpět win10

Ahoj, potřeboval bych pomoct s takovými problémy, první je takový, že mám vymletou hlavičku na šroubu u notebooku - viz. foto. Jak povolit takový šroub?? Jedná se o notebook Lenovo Y50-70.

Druhá otázka je taková, že jsem si chtěl nainstalovat čistou instalaci win10, tak jsem stáhl MediaCreationTools a ten mi stáhl na flashku Win10 s Fall Creators updatem, čehož jsem si vůbec nevšiml a nevěděl. Měl by někdo .iso Anniversary updatu Win10 Home 64bit (build 1607) čisté instalace ??

Díky

A co je spatne na tom ze budete mit instalaci rovnou s fall creator updatem? Stejne se vam to na nej zaktualizuje, tak aspon usetrite cas. Sroubek - hledat sroubovak ktery se do nej dokaze "zakousnout", na takhle rozdrbane sroubky pouzivam stary uzky plochy "Narex" zabrouseny do "V"

Můžeš mi prosím odpovědět na otázku nahoře? Nevím proč me to tu rozmlouvas když prostě po tomto updatu nejdou nějaké aplikace. Tak se chci vrátit zpět, což nejde protože je to čistá instalace a proto se ja ptám zda nekdo nemá čistou instalaci .iso win 10 home 64bit.

Stále si to NEPOCHOPIL?
Buď si stiahneš ISO s Falls Creator, alebo Annivesary. Lenže to s Annivesary sa i tak časom budú aktualizovař na Falls Creator (ibaže by si zakázal všetky update a mal tak časom starý, čiastočne funkčný a navyše potenciálne ohrozený OS).

Takže je lepšie mať najnovšie, ako potom po update zisťovať, že to máš tak, či tak, akurát budeš nadávať o niečo neskôr.

A že tie aplikácie, nastav si poriadne svoj OS.

Polož do rozmrdanej hlavičky kolmo (vertikálne) krížový skrutkovač, ktorý jemne zakvapni v hlavičke skrutky gelovým sekundovým lepidlom. Skrutkovač zafixuj. Nahrej spoj fénom, aby sa lepidlo vytvrdilo - pri sec.lepidle je to doba aspoň 30 minút - 60 minút pri 50°C. Radšej ho nechaj viac hodín vyzreť.

Potom opatrne, aby si nevyrval viklaním do strany skrutkovač z podlepenej hlavičky skrutky, tlakom proti smeru hodinových ručičiek povoľuj.

Len daj velice-prevelice bacha, aby ti lepidlo nestieklo pod hlavičku samotnej skrutky, lebo ju podlepí to tej miery, že si v kýbli. Ideálne je jemne ukvapúť lepidlo na kríž skrutkovača a ten zafixovať v hlavičke skrutky.

Použi výhradne gelové sec.lepidlo, lebo to nezateká ako blbé do mikrospár, ak by si ho fénom ofukoval.

-----

W10 v predošlých verziách a edíciách si nájdi na nete, úložísk sa núka plno. Hľadaj.

Tak pánové mám vyřešené oba problémy, s tím prvním sem si pomohl, tak že sem nasadil na šroubovák koncovku do tvaru V a pomalu vytočil.. druhý problém jsem vyřešil poslední odpovědí teda aplikací. Díky všem, co je něco napadlo.