Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uvedení pc z režimu spánku

nastavim čas uvedení pc v ovladacích panelech.obrazovka v nastaveném čase zhasne.kontrolka napájení bliká,což se dříve nedělo.kliknutím myší nebo pohybem ani klepnutím na klávesnici neuvedu režim spánku do normálního režim.když zapnu režim spánku ze startu do normálního režimu ho také nemohu nastavit.mam Windows 10

Spánky sú dva. Diferencuj nám, ktorý využívaš.

spustenie hiberfile v cmd.exe: powercfg -h on

Bios (S3)

zapni/vypni v desine - fastboot (rýchly štart)

V Správe zariadení skontroluj u myši, klávesnice, sieťovky: Povoliť vypínať týmto zariadením.