Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externy HDD 2 x vstup/vystup USB

ahoj,
potreboval by som externy HDD,ale aby sa dal pripojit na dve zariadenia sucasne. (PC+TV,PC+PC)
teraz to robim ze data dam v PC na USB kluc,nasledne kluc do TV.
chcel by som nieco take,ze bude pripojene PC,aj TV v jednom zariadeni,bude k tomu pristup z oboch,ale bude fungovat,aj ked bude jedno zariadenie vypnute.
existuje take nieco? poradite mi prosim?
nasiel som na nete aj s dvoma USB,ale ten druhy je asi len na dobijanie....nevieeem,vobec sa v tom nevyznam.
laicky (pre vas vsetkych asi hlupo) by sa mi najviac pacila nejaka USB rozdvojka,alebo obojstranny kluc,len nic co som nasiel na nete nebolo na to,na co som to chcel ja.
dakujem

Podla mna neni mozne, aby dve zariadenia sucasne citali/zapisovali do MFT/FAT na jednom harddisku, to by musel skolabovat.

To co uviedol "karel" je "Delock 87667 Switch USB 3.0 2 port manual bidirectional"
"Switch" = prepinac
"manual" v specifikacii je "2 mechanická tlačítka"

Aj ked nepoznam nepoznam tento vyrobok, tipujem ze vie prepinat (asi po stlaceni tlacitka) cestu USB signalu.

Ale "bude pripojene PC,aj TV v jednom zariadeni,bude k tomu pristup z oboch" je (podla mna) nemozne.

Je to len zvysenie pohodlnosti prepajania signalov:
1. najblbsi pripad > vytiahnut kabel z PC a vrazit do do TV
2. lepsi pripad > mechanicky prepinac signalu
3. elektronicke prepinanie signalu (asi s pouzitim "2 mechanická tlačítka")

Aj tak mam obavy, ako vyrobok za 396 Kč, vie osetrit pripad, ze zapisujes na disk z PC a (pred ukoncenim) ho prepnes na TV.
Nie ze by to neslo, ale dany vyrobok by stal radovo mnoho viac.

nechapem,preto sa pytam tu.
moja TV tajna nie je,je to LG,mozem aj presny typ vyhladat,len neviem,na co ti bude taka info dobra.prosil som o vseobecnu info,nie na moju konkretnu telku.
s kablami som nepotreboval spajat TV s PC,len umoznit,aby mali obe zariadenia pristup k USB klucu.