Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice nefungujú vo Windows Recovery

Dobrý deň, po reštarte Windowsu a následnom vypísaní chybovej hlášky Windows Recovery klávesnica Genius Gaming GX K5 nereaguje na stlačenie tlačítok Up/Down alebo Enter. Predtým som mal klávesnicu Connect IT Battle Keyboard CI-388, ktorá sa však už pokazila, a od istého času prestala na BIOS a Windows Recovery reagovať tiež. Obe klávesnice mali nainštalované a aktuálne ovládače (nový Genius nainštaloval ovládače už keď som ho do PC zapojil, inak nemôžem žiadny driver pre tento typ nájsť - okrem softvéru SmartGenius, ktorý som nainštaloval, tomuto problému ale veľmi nepomohol ... Obe klávesnice som zapájal do USB portu 3.0. Po načítaní Windowsu táto klávesnica funguje v poriadku (čím by som inak písal ;-) ) a tlačítka F1-F12 fungujú tiež OK, na základe systémových skratiek. V čom môže byť teda problém ? Za každé rady ďakujem.

Pôvodne som ich zapojil do USB 2.0, do 3.0 som ich zapájal až na základe toho, že v 2.0 nefungovali ...

Specificky win32 nebo ovladac|driver je az pro operacní system

To je pravda, ale do BIOSU by sa malo dať pomocou F1, F2 alebo Delete dostať klávesnicou, teda pokiaľ niečo také podporuje :-)