Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který z těchto monitorů?

Ahoj, pomohli by jste mi prosím vybrat z těchto monitorů ten, který se vám nejvíce zamlouvá? Předem děkuji :-)
V porovnání: https://www.czc.cz/porovnat
A poslední: https://www.tsbohemia.cz/aoc-i2481fxh-23-8-_d236216.html?utm_source=heureka&utm_medium=srovnavac&utm_campaign=Elektronika+%7C+Pocitace+a+kancelar+%7C+Monitory+%7C+LCD+monitory&utm_term=236216
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

odkaz "porovnat" jaksi nedává smysl.

za brtníky: před 2 dvěma měsíci jsem taky nakupoval, požadavek 24" 16:10.
jsou trochu dražší, doma to na sebe nevydělává, tak jsem vzal nejlevnější aoc. už bych to neudělal: divné podsvícení, divné nastavení. a dnes stojí stejně dell.
nevím cos měl v porovnání, ale je škoda vyhodit peníze za úplný krám.

já to jen dovysvětlím, pro mě jsou tvoje volby nehlasovatelné:
- pro hloupé neboli video použití (hry, přehrávání filmů) stačí obrazovka 16:9
- pro editaci typu office (internet, aplikace s menu) je lepší co nejvíc řádků na výšku = 16:10, ale o takovém monitoru neuvažuješ