Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možné herní PC

Zdravím, mám za úkol dát do kupy nějaké herní PC. Původně byla částka tomu určená okolo 15 000,-.
Dostat se na tuto čásku je pro mě až moc řekněme kompromisů.
Toto je můj potencionální návrh a poprosil bych o kontrolu popřípadě úpravu.
basket.php
Původně by se mi tam líbil mnohem více i5 8400 ,ale všichni víme jak je to bohužel s dostupností
nicméně vrátka by byla otevřena pro případný up.
Jelikož je to ale značně přes limit tak uvidíme. ;-)
Každopádně myslíte si že bych mohl něco málo stlačit dolů třebas GeForce GTX 1050?
HDD by mohl byt taky pro začátek třebas jen 1TB ,ale přeci jen dnešní hry to je spousta
a spousta GB.
Děkuji za případné reakce a názory.

Jéje to je jasný ten HDD děkuju za upozornění... Vím že by ten zdroj nemusel být svítící,ale děti to maj rádi a case co máme svítí též takže to beru jako "přidanou" dodnotu. ;-) Mě osobně by z toho asi časem jeblo.