Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová alternativa za i5 3470

Dobrý den, hledám novou náhradu za i5 3470. Používám hodně programy Adobe Photoshop, Autodesk Autocad a Inventor + si občas zahraji nějakou tu hru. Uvažuji nad i7 7700, Ryzen 5 1600x nebo i5 8400. Děkuji za rady

i5 3470 ti nestaci?

Pokud setris penize a nechces zbytecne vyhazovat, tak zkus nejprve preinstalovat OS a neinstalovat blbosti typu antivir.

Jinak Photoshop a Autocad, pokud se spravne domnivam, ze to neni prace ve 3D, tak nechapu, kde soucasny procesor nestaci?

Osobne bych pockal na Q2/2018 na RyZen Refresh nebo na dostupnost Coffee Lake.

Jestli jde o hry, tak chybi v dotazu soucasna graficka karta, z te se da vyvozovat co je potreba za procesor, aby byla plne vyuzita.