Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v celém domě

Dobrý den,

prosím o radu. Mám doma dva wifiroutery TL-WR841ND. Internet mi jde z půdy do jednoho z nich, který je nainstalovaný (dejme tomu wifirouter číslo 1). Z něj mám natažený internet do počítače a zároveň vysílá wifi. Je možné, aby zároveň dodával internet do wifirouteru číslo 2 a ten mohl internet posílat do dalších zařízení a zároveň vysílat wifi? Pokud ano, jak to provedu při instalaci? Pokud ne, poradíte mi prosím zařízení, kterým mám wifirouter č. 2 nahradit, aby systém popsaný výše mohl fungovat?

Děkuji.

S tím samozřejmě počítám, to není žádný problém, ovšem předpokládám, že to vyžaduje nějaké specifické nastavení.

// Omlouvám se, oprava:
Jedno zařízení je novější než druhé, předpokládám však, že je mezi nimi minimální rozdíl.
1) TL-WR841ND
2) TL-WR841N

Výborně, funguje mi to, mockrát všem děkuji za rady.

Jen bych se rád ještě zeptal. Mám oběma WiFinám nastavit stejný název, nebo rozdílný, jaký je v tom rozdíl? Je některá z wifin nyní pomalejší než druhá?

Až budu do wifirouteru č. 2 připojovat další zařízení (PC/NTB), tak klasicky z LAN, nebo jaký je rozdíl mezi WAN a LAN?

Děkuji ještě jednou za rady a případné odpovědi na otázky.