Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní PC - levný herní

Zdravím , chtel bych se zeptat z důvodu toho ze nemam moc peněz vyhledával nějakou PC sestavu která by nebyla tak špatná.

A našel jsem tuhle a potrebuju radu jestli na tom rozjezdu hry jako je csgo,a league od legends
Zde je konfigurace :
Konfigurace:

Intel Core i3-2100 3.10 GHz (2 fyzická jádra / 4 vlákna, 3MB Cache)
4 GB DDR3 1333 MHz
320 GB SATA
AMD Radeon HD 5450 s pamětí 512 MB GDDR3
bez mechaniky (záslepka)
Windows 10 Home vč. licence! Nainstalováno, připraveno k použití.

Děkuji předem za radu ;)

A na tuhle sestavu říkáte co ?
Specifikace
Intel Core i5-3470S - 4 fyzická jádra, frekvence 2.9GHz (3.6GHz Turbo), 6MB vyrovnávací paměti
8GB RAM - Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3
120 GB SSD - OCZ Vertex 3
500 GB HDD - WD Green
Grafická karta MSI s chipem NVIDIA GeForce GTX 660, frekvence čipu 1033 MHz, 2GB DDR5 paměti
Zdroj 500W - Enermax
MB Gigabyte Z77-D3H
Operační systém Windows 8.1 PRO