Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace OS

Potřeboval bych poradit. Zítra mi má dojít nové ssd, které chci dát do počítače. Zakoupil jsem si OEM Licenci na aukru, avšak nejsem si jistý jestli opravdu bude fungovat (nemám s tím žádné zkušenosti). Aktuálně mám windows, který je cracklý. Moje otázka zní: dá se nějak nainstalovat ten nový windows s licencí na to nové ssd a soubory na hdd i s tím současným (cracklým) windowsem zachovat a pokud ten nový windows na ssd poběží, tak hdd zformátovat?

Takže jestli tomu dobře rozumím - ikdyž nemám moc zkušeností... Odpojím HDD, zapojím SSD, nainstaluju nový windows na SSD. Když poběží tak vypnu počítač, zapojím i hdd, ale po zapnutí najedu do biosu a nechám bootovat SSD disk a následně pak ve správci disků ten HDD zformátuju. Je tomu tak?