Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webmin a virtualmin - Apache configuration file /etc/apache2/mods-enabled/php5.conf contains SetHand

hraju si s webminem a virtualminem.
Aktuálně dostávám chybovou hlášku:

Apache configuration file /etc/apache2/mods-enabled/php5.conf contains SetHandler lines that prevent PHP from running with domain owner permissions. These lines must be removed.

Tak si to přes ssh odnaviguju do zmíněného adresáře a přes sudo nano php5.conf zkouším řádky s Setem Handlerem zakomentovat nebo smazat.
Ať dělám jak dělám, tak vždycky když to udělám se mi rozbije web, jako by přestalo fungovat php.

Obsah php5.conf je:

<FilesMatch ".+\.ph(p[345]?|t|tml)$">
SetHandler application/x-httpd-php
</FilesMatch>
<FilesMatch ".+\.phps$">
SetHandler application/x-httpd-php-source
# Deny access to raw php sources by default
# To re-enable it's recommended to enable access to the files
# only in specific virtual host or directory
Require all denied
</FilesMatch>
# Deny access to files without filename (e.g. '.php')
<FilesMatch "^\.ph(p[345]?|t|tml|ps)$">
Require all denied
</FilesMatch>

# Running PHP scripts in user directories is disabled by default
#
# To re-enable PHP in user directories comment the following lines
# (from <IfModule ...> to </IfModule>.) Do NOT set it to On as it
# prevents .htaccess files from disabling it.
<IfModule mod_userdir.c>
<Directory /home/*/public_html>
php_admin_flag engine Off
</Directory>
</IfModule>

Může mi prosím někdo říct, jak to má být správně zakomentováno, případně co vše smazat jestli striktně jen řádky které obsahují SetHandler nebo i

<filesmatch></filesmatch>

?

Předem díky!

Po smazání řádek kde se vyskytuje SetHandler ať už samostatných řádek nebo i se vším, že mi tam zůstane jen:

<FilesMatch "^\.ph(p[345]?|t|tml|ps)$">
Require all denied
</FilesMatch>

# Running PHP scripts in user directories is disabled by default
#
# To re-enable PHP in user directories comment the following lines
# (from <IfModule ...> to </IfModule>.) Do NOT set it to On as it
# prevents .htaccess files from disabling it.
<IfModule mod_userdir.c>
<Directory /home/*/public_html>
php_admin_flag engine Off
</Directory>
</IfModule>

Tak mi přestane fungovat php a dostávám po přístupu na stránky nezpracovaný kód, prostě jen:

<?php
/**
* Front to the WordPress application. This file doesn't do anything, but loads
* wp-blog-header.php which does and tells WordPress to load the theme.
*
* @package WordPress
*/

/**
* Tells WordPress to load the WordPress theme and output it.
*
* @var bool
*/
define('WP_USE_THEMES', true);

/** Loads the WordPress Environment and Template */
require( dirname( __FILE__ ) . '/wp-blog-header.php' );