Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozorneni na Facebook Lite

Pouzivate nekdo Facebook Lite?

Potrebuju, aby mi do listy na Androidu chodily upozorneni na nove prispevky, ikdyz zrovna nemam Facebookovou aplikaci otevrenou. V klasickym Facebooku to jde, ale v te odlehcene appce jsem to nenasel. Ona ta odlehcena appka je jinak uplne perfektni, tak by me zajimalo, jestli to nejak nejde nastavit?

Jako nemusíš když chceš něco z FB přečíst tak dáš na founu vzhled Pc a normálně zprávu otevřeš a přečteš,otázka jak často ti něco chodí protože to je pak titěrný písmo a musí se to zvětšovat.Messenger je sajrajt ve founu a ten vypatlanej Lite přestal fungovat nějak,takže pokud ti nechodí hafo zpráv nemusíš tam mít nic,na FB lezu přes Google jenom....

A to je ten problem.

Na Facebook chodim malo casto a proto mi mohou uniknout ty prispevky, o kterych bych chtel vedet. Tak bych potreboval, aby kdyz tam prijde neco od urcitych lidi a kanalu, tak aby se mi to zobrazilo na stavovem radku jako upozorneni. To podle vseho funguje jen s aplikaci Facebook v mobilu.