Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením přes wifi.

Zdravím.
Vlastním velmi obyčejný netbook a dnes se stala zvláštní věc. Od začátku mého užívání netbooku sem se připojovalo k internetu pouze přes wifi. Vždy OK. Až dnes se místo klasické " wifi ikony" dole v pravo na liště, kde se běžně kontroluje, jeli pc připojen k wifi( a případně síla připojeni), je ikona pro připojení přes kabel.- samozrejne nepripojen, protoze to uz davno nepouzivame...Nejsem si vědomno nějakých změn nastavení, ale nikde nemohu najít, jak zpátly změnit aby se opět netbook připojoval přes wifi. Máte tip? Je to windows 10.

zabudovanou diagnostikou sítí ve windows pohrdám, že je k ničemu, ale pokud je zakázáno wifi, trefí se a mluví jasně.
doporučuju nezávazně vyzkoušet.
ve správci zařízení jsou obě síťovky vidět?
ve výpisu "ipconfig -all" je něco pozoruhodného?