Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC a notebooky se připojí, ale tablet a mobily ne

Dobrý den, před pár minutami se mi vyskytl problém s internetem, na PC připojená jsem, notebook taky jede, ale zničeho nic se mobil odpojil a píše nesprávné heslo, další mobil z domácnosti se taky nepřipojí a tablet píše chybu s ověřením, s routerem nikdo nic nedělal, nevíte co se stalo nebo jak to vyřešit ? :/

To bylo samozřejmě první co mě napodlo, odpojit restartovat a taky jsem učinila, jen mi neleze do hlavy to, že na pc jedou a na mobilech ne, když už tu byl problém tak právě naopak :) navíc mi to ukazovalo plné připojení jen s heslem to kecalo, každopádně děkuji za reakci :-p

Mě tato stejná závada trvá asi měsíc. Mám internet od UPC a zatím to řeším odpojením na 1min. napájení.Projevuje se to tak,když vypnu tablet Lenovo a pak ho zase druhý den zapnu,tak mi to hledá připojení a napíše,že se to uložilo.To samé napíše i mobil.Notebook se připojuje normálně bez problému. Tablet a notebook leží vedle sebe. Jirka