Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doba stažení HTML stránky?

Je to normální že se pokusná stránka (prázdná HTML stránka velikosti 0) stahuje 0.470 s? Ověřeno v Google search console. Vytvořil jsem prázdnou stránku pokus.html a stáhne se za 0.470 s? To je nějak moc, kord když je prázdná ne?

Do 200 ms prejdú dáta aj cez pol zemegule, takže áno, 470 ms je príliš dlho. Ak máš server na druhom konci sveta, je tam HTTPS, tak môže byť 470 ms ok. Ale Google má servery po celom svete, takže ak je to len kvôli vzdialenosti, tak mu to prekážať nebude.