Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Identifikace paměťové karty

Ahoj,
dostal jsem nějakou paměťovou kartu, abych z ní vytáhnul fotky.
Údajně je to z nějakýho starýho mobilu LG.
Netuším, co to je a ani v čem to přečíst. Třeba bude někdo z vás vědět, jak na to a zda je to vůbec paměťová karta.
Fotky v příloze. Velikost karty je něco přes 20mm. Reliéf v plastu je nápis "Roche Diag".
Díky za pomoc.

Řešení:

No, ono je to předáno přes dva lidi... já jsem jen konec řetězce. Přesto to však zkusím a zeptám se i na ten glukometr.
Původně jsem totiž dostal dvě karty, jedna je tato neznámá a druhá xD karta pro olympus. Ani jedno není z mobilu (exif fotek na xD odkazuje na foťák Olympus). Ten LG mobil totiž prý jeho majitelka vyprala a soudím, že ani netuší, jak taková paměťová karta vypadá a ani neví, co mi to poslala.