Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmenšující se místo na disku

Dobrý den, mám mini notebook ACER Aspire R 11, který má malou kapacitu disku (32GB). Již při koupi jsem věděla, že zde nebudu moci ukládat data, pro to používám externí disk. Nyní se mi ale den ode dne zmenšuje místo na pevném disku, zbývá už jen 700MB. Problém je v tom, že můj OP Windows 10 si žádá pro aktualizaci uvolnění 8MB místa na disku, ale nemám ho z čeho uvolnit, žádné nepotřebné soubory už v pc nejsou. Zkoušela jsem již dle nějakých návodů zkomprimovat windows nebo vyčistit jednotlivé složky, ale bez úspěchu. Našel by se někdo, kdo by mi dokázal poradit? Nejvíce místa na mém pc zabírá totiž právě windows, kolem 20GB, kapacita disku mi ukazuje 28GB, čili pro uvolnění 8GB na aktualizace by znamenalo, že bych musela odinstalovat např Office, antivirus apod......Díky :-)

Máš vypnutou "ochranu systému" neboli body obnovení? Máš deaktivovanou hibernaci? Máš minimalizovaný "odkládací prostor" pro virt. paměť? Máš to opravdu vyčištěné? I když pod 20GB se dostává těžko ... Antivirus tam nemá co dělat (kromě MS defenderu). OFFICE by se dal přesunout na druhý disk, kdyby tam nějaký byl.