Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najednou žádné basy :(

Ahoj,
z ničeho nic mi přestaly hrát basy a vůbec nevím, jak to nahodit zpátky. Omylem jsem klik na použít Prostorový zvuk pro sluchátka a basy zmizely, možnost jsem ihned zrušil, ale basy pořád nikde. Dal jsem obnovit výchozí nastavení a nic. Přeinstaloval jsem zvukové ovladače a nic. V Realtek Audio mám basy naplno a nastavené vše jako před tím, ale prostě nic. Ani ťuk. Jakoby ten PC nevěděl, že nějaký subwoofer vůbec mám. Díky moc za pomoc.

EDIT: Nějak jsem si úplně podělal rozpoznávání vstupů/výstupů vzadu na panelu. Najednou mám výstup jen zelený a zbylé dva se tváří jako vstupy. Jak to změnit zpátky? :D Mám 5.1, jeden výstup mi nestačí... tím to je. 100%.

A nemůže být spíš někde ve Windows zakázáno zobrazování vyskakovacích oken? Zkoušel jsem to najít, ale nenapadá mě kde. Přeinstalovat s odpojenými konektory zkusím. Obnovení asi není možné, jde mi to jen do bodu nainstalování systému, tedy asi rok. Do toho se pouštět nechci.

Vždycky musíš stahovat ovladače z webu výrobce desky, v případě notebooku z webu výrobce toho noťasu. Nezapomeň ty stávající odinstalovat a restartovat PC. Když ani to nepomůže, tak ještě odinstalovat ve správci zařízení zvukovku a opět restart. Víc mě toho vážně nenapadá.