Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s PC

Zdravím názor na tuhle sestavu potřeboval bych na tom rozchodit csgo a lolko tak předem děkuji za odpovědi

Specifikace
Počítač - AMD Quad Core A10-7800, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GTX 750 2GB, SSHD 1TB + 8GB cache pro zrychlení běhu OS, DVD, USB 3.0, čtečka karet, USB klávesnice a myš, Windows 10 Home 64bit

Tu sestavu máš, či budeš kupovat? Snad ne novou. Kupovat APU na hraní, zvláště na silně neperspektivní platformě FM2 je nerozum, možná právě proto se toho současný majitel chce zbavit, protože je to slabý a neupgradovatelný.
Ovšem záleží na ceně, za dva litry by to nebylo až tak marný.