Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uzemnenie

Dobrý večer, môžem sa opýtať, som pred stavbou PC a mám jednu otázku. Bolo mi poradene, že tie antistaticke náramky su k ničomu, že sa stačí uzemniť niečím iným. Môžem sa opýtať ako sa uzemnuje? Radiatorom alebo čím?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Statika bývala problém v dobách 2/3/4/osmšestek (nebudu se rozepisovat proč). Dneska pokládám "odprásknutí HW statickou elektřinou" za městskou legendu. Pokud jsi tesil, vybij se o radiátor - dostaneš pecku, zaskučíš, ale desce ani takový výboj neublíží.