Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Usb flash

Dobrý den,potřeboval bych vrátit původní kapacitu svému usb flash.. Půjčil jsem svojí fleshku kolegovi do zařízení a ten si 16GB flash zmenšil na kapacitu 2GB. Potřeboval bych poradit jak mám z 2GB udělat zpět 16GB. Mám Windows 8. Děkuji za rady a typy...

Poprosil jsem o pomoc a né o chytré narážky od lidí co si sami něco nejdřív najdou než něco napíšou.. Zajímalo by mě jaký jsi Machr když Ty potřebuješ pomoct,sám když něco nevíš,tak požádáš o pomoc a nad druhým se povišuješ .. Nežádám o pomoc takové lidi jako jsi Ty a kolega nad tím... Pokud vám můj komentář vadí,nekomentujte ... Jednoduché nebo jen nedokážete pochopit od čeho tato poradna je...

Tuhle radu fak nepotřebuji hledat, za těch "pár" let, co se motám kolem PC (od r. 1989) toho znám dost. Nad nikoho se nepovyšuju ani nemachruju (jestli si myslíš, že moje přezdívka je od "machrovat", jsi vedle) a když potřebuji pomoc, zeptám se, obdržené rady zkusím a dám vědět, jak jsem dopadl.

když ten kolega už u vás nepracuje a odstěhoval se,těžko se ho zpetám že ?

To jsi ovšem nenapsal, ovšem telefonní číslo, mail, by v dnešní době mohl mít že? ;-) Zkusil bych tu správu disků jak radí ostatní, jinak ještě mě napadlo, zapnout zobrazování skrytých souborů - třeba tam bude bordel o vel. 14 gb od kolegy.