Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem za jakou cenu se dají sehnat 8 případně 16GB RAM a 1TB disk?

Zdravím,jestli jsem ve špatné kategorii tak pardon ale zajímalo by mě za jakou cenu se dají sehnat 8 či 16 GB RAMky a min. 1TB disk?

Rád bych některou chvíli (asi po Vánocích) udělal menší upgrade PC. Je to sice vhodný akorát tak do šrotu ale přeci jen by to mohlo šlapat o něco rychleji.

Aktuální sestava:

Deska: MSI MS 7309
RAM: 4GB
GPU: ATI Radeon X1950 GT
CPU: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.91 GHz
disk: SAMSUNG HD502IJ SCSI Disk Device 204 GB

Díky za každou radu.

P.S: PC je určen především na net a sem tam nějaké nenáročné hry (Return To Castle Wolfenstein,Wolfenstein II,gta SA,NFSU).

Výjímku tvoří mafia 2 ale ta JAKŽ TAKŽ šlape alespon na low.

především tam nemá grafickou kartu. na zbylé aplikace stačí i jeho současný hw.

8gb ram do toho krámu možná, větší disk třeba taky pokud je současný plný a doma není naska.
ale zbytečným investicím do toho bych se vyhnul.

No píše zrychlit tak otázka co,SSD by to zrychlil 100% (pak ho může použít v novém popřípadě) RAM stačí bohatě ty 4GB stejně tam víc nedá viz hore,ono záleží taky kolik do toho chce investovat pak by měla smysl i lepší GPU.(popřípadě že nechce v dohledné době investovat do komplet nového HW.)

U známého to šlape celkem slušně i na hry s 2GB RAM,Athlon x2 5200+ a Gt740 i na novější hry...