Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade OS odstranil soubory

Dobrý večer,

předem se omlouvám, pokud už tu něco takového bylo - nenašel jsem.

Dnes jsem upgradoval OS z win 7 na win 10. Před upgradem jsem měl v systémové složce složku windows.old. Upgrade vytvořil novou - windows.old(1), ale z té původní, mi zmizela spousta souborů (ve složce users nezůstalo téměř nic). Neměl jsem vytvořený soubor pro obnovu. Je nějaká šance, se k těmto souborům nějak dostat?

Předem moc díky za odpověď.

To chceš říct, že jsi po upgrade nechal důležité soubory ve windows.old (nevím, jak dlouho) a pak jsi dělal další upgrade? Ty soubory jsou tam dočasně, maže je vyčištění disku, maže je systém, pokud potřebuje udělat na disku místo, maže je systém automaticky po určité době.

Pokud jsi ten upgrade dělal se zachováním souborů, pak ti soubory zkopíroval do profilu.

Zacnem asi uplne blbo.
Bez murarov, tesarov, polnohospodarov, instalatrerov, doktorov, ucitelov a milion inych profesii, by sme asi neprezili.

Ale stejne neviem pochopit. Ked kazdy jedinec si mysli, ze je ten "super", co dokaze vsetko.

Na tak zlozitu operaciu, ako je zmena OS z Win 7 na Win 10, si privolaj kamarata znaleho.

Je nějaká šance, se k těmto souborům nějak dostat?

poměrně mizivá, protože budou nejspíš přepsaná, ale ještě bych zkusil propátrat disk nějakým softem pro záchranu poškozených dat (třeba Recuva, nebo GetDataBack). Jenom si dovolím podoknout, že jestli to byla důležitá data, máš je určitě někde zazálohovaná na externím úložišti. A jestli nemáš, tak nebyla důležitá.