Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noteboook na vanoce do 13000kc

Ahoj, potřeboval bych poradit jaký notebook mam koupit do 13000kč tak aby ten notebook rozjel counter strike global offensive, Euro truck simulátor 2, farming simulátor 2017 .. Predem dekuji za odpovědi

Tak na 60 fps rovnou zapomeň.. Naprosto nereálný. Za 13k dostaneš nějaký úsporný U procesor a to to bude nějaká i3. Grafika tam bude nějaká GT920M či něco takovýho a to taky prd rozjede. Asi to pustíš, ale vše budeš muset dát na nejnižší detaily a na něco jako stabilní fps zapomeň. A na 60 fps zapomeň ještě víc..