Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit cyklus počítání dat u Huawei Nova, Android 6

O co tedy jde, u starší verzí Androidů co jsem používal šlo nastavit v data manažeru zůčtovací období např. od 14.7 do 13.8, šly samozřejme nastavit i jiné kombinace dat zůčtovacího období. Nyní na výše popsaném Huawei, nic z toho nelze, tam musí zůčtovací období začínat vždy k 1. v měsíci. Lze toto nejak změnit nebo je to paskvil vývojářů Hulahej. Na guglu jsem také nic kloudného nenašel, tak se obracím zde na Poradnu, víc hlav víc ví.

Tohle není ono, potrebuju jen nastavit cyklus pocitani dat, ten link je o nastaveni datového limitu pripadne o aktivaci krokomeru, zkousel jsem tu aplikaci "QuickShortcutMaker". Na zadani a vyvolani funkce pocitani dat od - do se tam nijak nedostanu. :-( Pro predstavu prikladam obrazek, tak nejak jsem cekal ze to tam bude ci podobne, bohuzel toto nastaveni u onoho Hulahej tam proste není nebo je to tak dobře zasite ci bezduvodne skryte, ze jsem to nenasel, coz ale pochybuju. Cyklus mereni zacina vždy od 1. v mesici, shit 3-[ coz mne nesmirne sere.