Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kniha na ucenie jazyka C

Dobry, vedeli by ste mi odporucit knihu o programovani v C? som uplny zaciatocnik... v skole nam radia : pavel herout ucebnica jazyka C... ale ako tak citam recenzie, tak pisu ze autor si asi mysli ze uz ovladate pascal, alebo ze nie vsetko je vysvetlene takpovediac polopate... tak preto sa pytam na vas nazor...

Pokud ti stačí skutečný základy Céčka, dáš přednost češtině před angličtinou, můžu ti nabídnout svůj videokurz. Tj. nejde o knihu, ale o videa.

Počítá se s tím, že začátečník neví vůbec nic, není tam zbytečná teorie, důraz je na pochopení.

Jedná se o kurz Jazyk C pro začátečníky, podívej se na jeho obsah. Pokud budeš mít zájem, pak po jeho zakoupení získáš časově neomezený přístup.