Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přiložený soubor - nelze otevřít

Ahoj, mám mail. schr. na Seznamu, a když mi přišly maily - kde je potvrzeno přečtení, tak to přijde s přiloženým souborem, který nejde otevřít :-(. Konkrétně: 1 přiložený soubor 174 B /bajtů/, když dám otevřít, tak mi to píše - chcete tento soubor uložit nebo vyhledat na Internetu program pro jeho otevření? A pak je tam typ: neznámý typ souboru :-(. Tak nevím, co s tím, jestli to nemám otevírat nebo. . . stává se to, když pošlu mail a zaškrtnu : potvrdit přečtení. V jednom mailu ten soubor má 167 B a v dalším 174 B. Díky za rady. Začátečnice Monička :))

Trochu ste to prekombinovali. Ten súbor je vlastne ten text. Ide o to, že potvrdenie o prečítaní sa posiela ako príloha prázdneho mailu. No a väčšina mailových programov, vrátane webových rozhraní tento súbor rovno zobrazia, ale nechajú ho zobrazený aj medzi prílohami. Znamená to teda, že ak otvoríš ten súbor a prečítaš si jeho obsah, tak sa dočítaš to, že tvoj email bol otvorený a prečítaný dňa toho a toho, hodinu tú a tú. Je to vlastne ten istý text, čo si si už prečítala.