Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc se zvolením nejlepší cesty pro připojení SSD disku

Zdravím.Potřebuji poradit ohledně nejlepší volby pro připojení ssd disku.
Jsem vlastníkem této základní desky: http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-h67ma-ud2h-b3rev_11#sp
Mohu tedy zvolit 1. možnost pro připojení: Rozhraní SATA 3.0 (6 Gb/s) + ssd disk s konektorem sata. Samozřejmě přepnuté v biosu z IDE na AHCI.
2. možnost využít slot PCI Express ×16, běžící jako ×4 (PCIEX4) PCI Express 2.0 standard. + ssd disk s rozhraním přímo do PCI-Express.
3 možnost M.2 slot (redukce) připojená ve slotu PCI Express ×16, běžící jako ×4 (PCIEX4) PCI Express 2.0 standard.+ disk s M.2 konektorem.
Zatím podle dostupné literatury. Mě vychází jako nejlepší volba v mém případě. Pořízení redukce M.2 a vložení do PCI 4x slotu a koupení ssd disku s M.2 konektorem.Je-li můj odhad špatný prosím o zpětnou vazbu děkuji.

Jaká možnost by zajistila největší možnou propustnost dat s mojí základní základní deskou ?
Podle doporučené metody připojení ssd disku začnu s výběrem ssd disku.

No dobre a na to hlavne si zabudol, aky SSD planujes zadovazit, pretoze ak to bude nejaka klasika s obvyklymi rychlostami r/w 500/500 tak ti to moze byt jedno do akeho slotu to vrazis. Priepustnost nezalezi len od rozhrania kam to pripojis ale aj od samotneho SSD.