Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM pro Mac do PC?

Ahoj,
chtěl bych na­vý­šit ve­li­kost RAM ve svém NTB. Ka­ma­rá­do­vi se do­ma vá­lí jed­ny pro MAC. Má­te ně­kdo zku­še­nost s po­u­ži­tím ta­ko­vých pa­mě­tí v PC? Pa­ra­me­t­ro­vě od­po­ví­da­jí.
Dě­ku­ji za od­po­věď

tá víťazná odpoveď je trochu zavádzajúca,crucial a kingston to označujú jedine z toho dôvodu,že ich pamäte určené pre apple sú "certifikované" a testované applom ako kompatibilné s apple strojmi,tým že to označia ako pamäte pre mac iba ulahčia výber.....že sa takéto označenie dá aj zneužiť je vec druhá,ale napr. lacné a dosť predávané corsair value RAM ,alebo A-data fungujú len s velkými problémami,alebo vôbec,takisto velmi problematické v apple strojoch sú hlavne v amerike oblúbené buffalo pamäte,ktoré zasa vo väčšine zákl.dosiek pre bežné pc fungujú obvykle vynikajúco,a tak by sa dalo pokračovať dalej....

rozlišujú sa výlučne kvôli kompatibilite so základnými doskami pre apple počítače,pretože apple certifikoval pre svoje stroje asi len cca 5 výrobcov pamäťových modulov/crucial,kingston,micron,nanya,owc/,ale čo sa samotných pamätí týka,žiaden hardwarový rozdiel medzi pamäťmi určenými pre pc a apple nieje