Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čtečka knih do 6000 Kč i s krytem

Poraďte mi prosím čtečku knih.

-cenový limit 6 000 Kč i krytem
-mám knihy nahrané v aplikaci knihy play, čtečka musí
tuto aplikaci podporovat, nebudu si knihy kupovat
znova. Přesněji mám 50 % knih mám koupený v té aplikaci,30 % mám koupený jinde a nahrané do te a aplikace pak 20% stahnute- knihy co jako e knihy nevyšly.

Řekl bych asi co nejvyssi rozlišení, ale. Co jsme se díval tak levnější maji neco kolem 1024x800 ty drazsi kolem 1400x...

Co nejvyssi kapacitu baterky ale čtení knih asi nebude moc náročné.

Bylo by velke + doručení do vánoc, ale není to 100% nutné, díky

Změna předmětu, původně: Čtečka knih (host)

Pro mě je priorita možnost stáhnout aplikaci knihy play kde mám knihy. Právě ta c tech je jediná která to umí. Hledám zda nemá lepšího bratříčka s vyssin rozlišením.

Ps. Ten článek hsem četl taky, je to asi druhý odkaz co vyběhne googlu. Díky ale hledat umím taky, mě šlo o osobní zkušenosti.

Mám ten PB touch HD od jara a jsem také spokojený. Mám hodně knih ve formátu který skoro žádná čtečka neumí zobrazit. Tato to zvládne. Aktualizace displeje - všimni si že když přejdeš na další stránku po té předchozí zůstane jakoby stín - zbytky písma. A tak pořád. Když dáš aktualizaci displeje obrazovka blikne bíle - celá se smaže - a až pak se zobrazí další stránka textu. U starého Kindlu 3 jsem to měl také.