Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava okolo 22000 Kč

Zdravím. Rozhodl jsem se koupit PC na hry a tak jsem vám dávám můj návrh - https://www.czc.cz/223205,189362,110330,195165,187659,191710,197359,223625,74749/kody
Windows mám,monitor taky.
Cena by se měla pohybovat okolo těch 22k a pokud teda máte lepší návrh , tak sem s ním :D
Ještě by mě zajímal váš názor na procesor a základní desku

Změna předmětu, původně: PC sestava (host)

Zásadní rozdíl 4 vs 6 jader,hry už jsou na více jader dělaný a budou přibejvat tj s i5 8400 si vystačíš na hodně dlouho do budoucna což se o i3 říct nedá.Jinak tak jako tak dáváš zbytečně litr za Z (za podobný prachy můžeš pak mít lepší B prkno k tomu CPU zvukovka atd..)

pro grafickou kartu 1060 6gb mi ten procesor I3 8100 přijde vhodnější

To je nesmysl, kdybys napsal, ze pro GTX1060/6 to i3-8100 staci, tak samozrejme mas pravdu. Pokud planujes koupit tu grafiku a vydrzet s ni co to pujde a potom zase novy PC, tak samozrejme je nesmysl pridavat na penezich za i5-8400. Pokud hrozi, ze bys casem vymenil grafiku za lepsi a chtel ponechat zbytek pocitace, tak bych take doporucil to i5-8400 a pokud na nej nejsou penize, tak pockat a usetrit s B deskou.