Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po restartu/zapnutí pc windows otevírá předtím nezavřená okna

Po restartu/zapnutí pc windows otevírá předtím nezavřená okna.

Nechám zapnutý browser -> vypnu pc. Druhý den zapnu a browser je ve stavu ve kterým byl.

To dělá systém i s ostatníma programama, malování, email. klient, skype.

Mám win 10, 64b a přijde mi, že to dělá od posledního velkýho updatu (asi měsíc zpět).

Nechci to.
(vypnout programy pred vypnutím pc není pro mě řešení).

Většinou mám zaplých 10000 věcí a vypnu pc s tím, že je už nechci.

Nevíte co s tím?

Ale ty ho nevypínaš - ty ho USPÁVAŠ do dlhodobého spánku (hibernácia) - účelom tohto režimu je, aby sa pokračovalo tam, kde sa prestalo. Všetko, čo je otvorené, spustené - sa pozastaví a stav RAM sa pri hibernácii ukladá na HDD do hiberfile.sys. Potom sa všetko vypne. Po zapnutí sa to všetko spätne z HDD (hiberfile.sys) nahrá do operačnej pamäte RAM.
Ak chceš naozaj vypínať - musíš si v Správe napájania musíš určiť stavy, na ktoré bude reagovať tlačidlo vypínania
[ComputerPowerButton.jpg]