Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekající se video (twitch) Google chrome

Zdravím. V Google chrome se mi po přeinstalování Windows začal sekat obraz na Twitchi, myslím že to dělá hlavně když mám video ve fullscreenu a zapnu TV (obraz je na motitoru a na TV) . V Microsoft Edge mi jede všechno normálně bez sekání.
Seká se to tak, že zvuk jede normálně ale obraz se po pár vteřinách zpomalí (nezastaví se ale jako by slowmotion) a po pár vteřinách se zase rozjede a tak pořád dokola. Všechno mám v původním nastavení, nikdy mi to nedělalo, do hardware se nerýpal- jen sem přeinstaloval systém. Flash Player mám aktuální, Chrome taky a sním všechny součásti chrome (včetně flash playeru co je v chrome)
Díky za každou informaci která mě někam posune :-D

Všechny ovladače sou aktuální. O vypnutí WH akcelerace sem už přemýšlel, ale potom sem se na fóru dočetl že je to blbost.. Nakonec to pomohlo. Dá se nějak WH akcelerace opravit aby se video nesekalo? Bez zaplé akcelerace mám tak o 90% horší výkon
Na stránce FishBowl mám při zaplé wh akceleraci 60 fps až do 1250 ryb, při vyplé akceleraci mám při 10 rybách 20 FPS.. Kdyby šlo o malý pokles výkonu tak to neřeším ale tohle je moc

Ten tvůj počítač je nějak slabý. To je nějaký noťas?
Mi to v rybičkovém testu ukazuje s HW akcelerací i bez ní okolo 2800 rybiček/60 fps.
Ty můžeš zkusit nainstalovat novější ovladače (pokud jsou), ale pokud ta grafika je slabá, tak nepomůže ani svěcená. Eventuálně zkusit jiný prohlížeč.

Nemáš tam nějaké breberky, které by žraly výkon? Zkus ještě MBAM + AdwCleaner.
V msconfig se koukni, co ti všechno běží na pozadí jako procesy a co se ti spouští se systémem (karta Po spuštění).

Nebral bych to jako slabý PC, jenom špatně nastavený. Chrome mám 64 bit a všechno aktuální.. S PC nejsem uplnej začátečník, jenom s videem nemám žádný zkušenosti, vždycky jelo všechno bez problémů
Radeon (TM) RX 480 Graphics
AMD FX-8370 Eight-Core Processor
16 GB RAM

Co ten druhý odstavec? Tos nějak přeskočil.
Zkus promazat cache, historii a cookies v prohlížeči.

Bez HW akcelerace to jede hůř, když data pro grafiku počítá procesor.
Pokud ti to se zapnutou HWA jede líp, tak si to počítá sama grafárna. V tom asi chyba nebude.