Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 monitory na 1 notebook

Dobrý den,
mám notebook, který při otevřeném víku umožňuje připojit jeden monitor. Bohužel, s přibývajícími lety zrak slábne a paralelní zobrazení na notebooku je již nedostačující. Pokusil jsem k notebooku připojit druhý monitor, ovšem tem se mi zprovozní, jen když víko notebooku zaklapnu. A když jej zaklapnu, přestane mi fungovat WI-FI. Prosím, je nějaké elegantnější řešení, než použít připojení LAN nebo externí WI-FI ? Děkuji za radu.
Mám NB HP a OS W10.

A nie je náhodou to vypínanie WiFi a používateľnosť druhého monitora len nastavené v akciách priradených zatvoreniu veka?
Potrebné pozrieť v nastaveniach.
Možno stačí nastaviť, aby sa pri zatvorení veka nevypínalo nič, t.j. ani display, ale potom budeš potrebovať rozšírenie pracovnej plochy alebo jej klon ale potom vlastne ani nie je potrebné veko zatvárať...