Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos SMS do PC

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s mobilem s Windows Mobile a přenosem SMS do PC s W10, pravděpodobně do aplikace "Zasílání zpráv" ?. Stále se mi to nedaří rozchodit a už nevím, co v mobilu a na PC nastavit více. Jde to vůbec ? Děkuji za odpověď.

Ano, mám. Ve storu jsem našel aplikaci "WM message backup", se kterou synchronizace funguje. Ne 100%, ne dokonale, ale jakési SMS zprávy tam vidím. Proč to ale nefunguje s apkou "Zasílání zpráv" která je přímo od Microsoftu a součástí W10, to fakt nevím.