Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GT 1030 vs XFX RS Radeon RX 550 4 GB

Ahoj už asi týždeň mám dilemu medzi týmito dvoma kartami. Preto chcem vedieť ktorú by ste odporučili vy.

Zvyšok zostavy wZXg

Ešte jedna vec dozvedel som sa že zakladná doska nepodporuje EUFI čiže preto sem radšej pišem nech nekúpim zbytočne :D

loading...

Nezbyva nez doufat, ze nam to touchwood opravdu poradne vysvetli!

Gigabyte ep43-ds3l NEMA UEFI, je tam POUZE LEGACY BIOS.

RX560 ma pouze UEFI a tudiz s Legacy BIOSem nemuze fungovat.

1. Lukas1982 to popletl a ma tam starou GF560.
2. Teorie neplati a nejak to funguje.
3. Na mesici pristali mimozemstani.