Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2018 GDDR6?

Dobrý den,

mám jednoduchý dotaz, má cenu čekat při koupi grafické karty na GDDR6? Ptám se jestli to přináší novou éru hardwaru, kdy za 5 let bude GDDR6 na většině graf. karet a zákl. desek. A jestli to přináší nějaké benefity ve výkonu.

Díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Jde spíš o to, jestli mám kupit GDDR6 grafickou kartu a podle toho zákl. desku a podle toho procesor a podle toho RAM...... Když si teď koupím GDDR5 a za 5 let budu chtít upgrade pouze GK a nebude nikde už GDDR5 díky čemuž budu muset upgradovat i zbytek HW tak budu pěkně...