Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sa vypne

Zdravím mám následovnú zostavu:
CPU AMD Phenom II X6 1100T 27 °C
Thuban 45nm Technology
RAM
8,00GB Single-Channel DDR3 @ 668MHz (9-9-9-24)
Motherboard
ASUSTeK Computer INC. M5A99X EVO (AM3r2) 27 °C
Graphics
Philips 247E4 (1920x1080@59Hz)
4096MB ATI AMD Radeon R9 200 Series (ATI) 54 °C
mám jeden problém pri zátaži sa mi PC sám od seba vypne proste zhasne.Myslel som že problem bude v prehrievaní ale rozobral som graficku aj celý chladič na cpu prečistil a nepomoholo to pc sa vypne nepravidelne pri naročnejších hrách nemal som do teraz ten problem PC mam na okne odkial ide velka zima aj z parapety aj od skla čiže prehriatie som uplne vylučil. Vela rád bolo niečo s vírusom no ked som prebehol pc nenašlo nič ale možné to je že by nejaký virus ktorý mi nejde najst vypínal PC ? Poprípade nejaké rady jak to poriešit win som ešte nepreinštaloval nechcem z dôvodu že to nepomože a bude to zbytočné ale ked na nič iné neprídem tak ho reinštalnem. Dakujem

Těch příčin může být více, ale mi se to přesně takhle chovalo nedávno, když mi odešla grafická karta (mimochodem taky Radeon R9). Nejprve to párkrát spadlo při spuštění do zátěže (hra) a pak už to nešlo spustit vůbec (jen pípal speaker). Ty ostatní možné příčiny (zdroj, ale nejen to) taky nelze pomíjet. Zkusil bych si pro začátej od někoho vypůjčit grafickou kartu.